Ostatnio szukane
belgia monter okien
racibórz
instalator systemow alarmowych
spawacz
lakiernik

Kierownik regionu - POZNAŃ

OPIS STANOWISKA:

- Wynajem powierzchni użytkowych pod działalność punktów handlowo-usługowych
- Zlecanie i nadzór realizacji adaptacji wynajętych powierzchni zgodnie z koncepcją firmy
- Rekrutacja pracowników
- Raportowanie efektów pracy

WYMAGANIA:

- Wzorowa samodyscyplina i umiejętności organizacji własnej pracy
- Samodzielności i kreatywności
- Umiejętności konsekwentnego dążenia do realizacji założonych celów
- Prawa jazdy kat. B

OFERUJEMY:

- Stałe zatrudnienie (umowa zlecenie/umowa o pracę)
- Wynagrodzenie powiązane z efektami pracy (podstawa + prowizja +premia)
- Szkolenie i przygotowanie merytoryczne do pracy
- Narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
- Możliwość wynajęcia mieszkania

FORMA KONTAKTU:

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową Autogames Poland (www.autogames.pl) oraz przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego na adres: biuro.plock@autogames.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Województwo: Mazowieckie
Miasto: -