Ostatnio szukane
ślusarz
praca zdalna
network
psycholog
szukam pracy köln

Studencie zarabiaj na siebie

Firma o profilu finansowo-prawnym zajmująca się oferowaniem i dystrybucją produktów finansowo-ubezpieczeniowych oraz pomocą prawną osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych zatrudni konsultantów ds spraw obsługi klienta.
Miesce pracy:Szczecin i okolice
Obowiązki:
-oferowanie i sprzedaż produktów firmy
Wymagania:
wykształcenie min średnie
niekaralność
komunikatywność
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Aplikacje wysyłać na adres:jzdzich@gmail.com lub kontakt telefoniczny 609 589 559 w godz.od 9:00 do 11:00
Województwo: Zachodniopomorskie
Miasto: -